Set ushqimi për beba

0 out of 5

590 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: set-ngrenie-individual-pr-fmij-pjat-me-lug-edhe-pirun Kategori: , ,

Përshkrim

Ngjyrat e ndezura dhe dizajni i lezetshëm i formës e bëjnë këtë set ushqimi për bebe të njohur për fëmijët e të gjitha moshave, duke e bërë drekën më argëtuese dhe interesante.
Me dizajnin e tij të rrumbullakosur dhe të lëmuar të murit të brendshëm, ky tas i ndarë për fëmijë e bën më të lehtë për fëmijën tuaj të marrë ushqimin dhe gjithashtu mund të parandalojë derdhjen e ushqimit, gjë që është shumë e dobishme.
Detajet e madhësisë:
20cm x 20cm/7,87″ x 7,87″ (përafërsisht)
Paketa Përfshin:
1 x pjatë për fëmijë
2 x lugë
1 x pirun

Materiali:
Polipropileni

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set ushqimi për beba”

Related Products