Set për kujdesin e thonjve

0 out of 5

790 L

SKU: set-per-kujdesin-e-thonjve Kategori: , ,

Përshkrim

Seti për kujdesin e thonjve është miku më i mirë për thonjtë mbresëlënës. Përfshin gjithçka që ju nevojitet për shkëlqim dhe kujdes: skedarë, prerëse, furça, lustrim dhe produkte kujdesi.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set për kujdesin e thonjve”

Related Products