Set për stilimin e flokëve 35X25X6 cm

0 out of 5

1650 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: set-per-stilimin-e-flokeve-35x25x6-cm Kategori: ,

Përshkrim

Set i cili ndihmon ne kreativitetin dhe argetimin e femijeve tuaj.
Seti përmban:
– rruaza shumëngjyrëshe,
– shirita flokësh,
– shirita gome dhe dekorime të tjera,
– krehër,
– stilues për gërsheta
Dimensionet e paketimit: 35x25x5.5cm
E përshtatshme për fëmijët e moshës: 6+ vjeç

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set për stilimin e flokëve 35X25X6 cm”

Related Products