Set për servirje tekila

0 out of 5

2500 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: set-pr-servirje-tekila Kategori: , ,

Përshkrim

Set për servirje tekila, komplet 9 prej (6 gota qitës, 1 kripes, 1 tas guri dhe 1 tabaka druri)

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set për servirje tekila”

Related Products