Set servise me 4 pjesë

0 out of 5

590 L

SKU: set-servise-me-4-pjese Kategori: , ,

Përshkrim

Secili grup enësh përfshin thikë , lugë, pirun , shkopinj dhe një kuti udhëtimi portativ.
Komplet enë tavoline me përmasa të vogla dhe të lehta, të ripërdorshme, të lehta për t’u pastruar për përdorim të përditshëm për konvikt, punë, shkollë, fluturim, vendin e punës, ngrënie në lëvizje, kamping etj.
Komplet portativ me pamje të thjeshtë, skaje të lëmuara pa njolla të vrazhda dhe elegante, dhuratë e përkryer për familjen ose miqtë tuaj.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set servise me 4 pjesë”

Related Products