Set me artikuj shkollor me tematikë të serialit Harry Potter

0 out of 5

770 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: set-shkrimi-harry-potter Kategori: ,

Përshkrim

Seti i shkrimit me tematikë të serialit Harry Potter është një dhuratë e përkryer për adhuruesit e praktikantëve të magjistarëve.
Ky komplet përmban pesë pjesë të ndryshme si: vizore, laps, stilolaps, gomë dhe mprehëse.
Është një mënyrë magjepsëse për të sjellë një prekje magjie në mësimet dhe studimet tuaja të përditshme.
Ky grup ofron një përzierje funksionaliteti dhe stili për studentët që e duan botën e Hogwaarts.
Një dhuratë ideale për lexuesit e vegjël dhe adhuruesit e magjisë, duke e bërë shkollën më të magjepsur dhe emocionuese.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set me artikuj shkollor me tematikë të serialit Harry Potter”

Related Products