Set shkrimi me tematikë të serialit Harry Potter

0 out of 5

1050 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: set-shkrimi-harry-potterme-bllok-5-ngjitese-dhe-stilolaps-me-boje-te-zeze Kategori: ,

Përshkrim

Seti i shkrimit me tematikë të serialit Harry Potter është një dhuratë e përkryer për adhuruesit e praktikantëve të magjistarëve.
Ky komplet përmban pesë pjesë të ndryshme si: bllok shënimesh, 5 stickers dhe stilolaps në formë ppende me bojë të zezë.
Është një mënyrë magjepsëse për të sjellë një prekje magjie në mësimet dhe studimet tuaja të përditshme.
Një dhuratë ideale për lexuesit e vegjël dhe adhuruesit e magjisë, duke e bërë shkollën më të magjepsur dhe emocionuese.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set shkrimi me tematikë të serialit Harry Potter”

Related Products