Set thonjsh për vajza të vogla me dizajn Monster High

0 out of 5

3180 L

SKU: set-thonjsh-per-vajza-te-vogla-me-dizajn-monster-high Kategori: ,

Përshkrim

Duke hyrë në botën misterioze të Monster High, mund të jeni të sigurt se çdo stilim i thonjve do të jetë unik dhe i veçantë. Ky set i mrekullueshëm i thonjve nuk është vetëm një kombinim i manikyrave klasikë me ngjyra unike, por edhe dy kavanoza me shkëlqim që do t’i japin thonjve tuaj një shkëlqim unik. Për më tepër, kompleti përfshin dymbëdhjetë dizajne thonjsh dhe ngjitëse që do t’ju lejojnë eksperimente të pakufizuara me dekorim.
Seti përfshin gjithashtu një unazë që do t’ju japë vetëbesim dhe një skedar të bukur dhe një fletë kristale.
Lëreni veten të argëtoheni me Monster High dhe krijoni stile të paharrueshme dhe misterioze të thonjve që do të tërheqin vëmendjen dhe do të zgjojnë interes.
Ky set është zgjedhja perfekte për të gjithë adhuruesit e stilit të errët dhe ata që kërkojnë zgjidhje unike për thonjtë

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set thonjsh për vajza të vogla me dizajn Monster High”

Related Products