Përshkrim

Tasi vjen në një dizajn portativ, duke e bërë të lehtë për t’u mbajtur. Për studentët, ky tas është i përsosur për t’u çuar në shkollë për ushqim, i lehtë për t’u mbajtur, pa zënë shumë hapësirë ​​në çantën tuaj të shpinës.
Janë të sigurta dhe të përshtatshme në mikrovalë.
Materiali plastik i kategorisë ushqimore, i cili është ekologjik dhe I sigurt për t’u përdorur.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set ushqimi me dizajn Donut”

Related Products