Set ushqimi për beba me 5 pjesë dhe dizajn kafshësh

0 out of 5

1500 L

SKU: set-ushqimi-per-beba-me-5-pjese-dhe-dizajn-kafshesh Kategori: , ,

Përshkrim

Seti I ushqimit për fëmijë vjen me pesë pjesë. Dy pjata në madhësi të ndryshme ,një gotë ,pirun dhe lugën.Bebushet tuaja do e konsumojnë me qejf ushqimin pasi dizajni dhe materiali janë fantastikë.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set ushqimi për beba me 5 pjesë dhe dizajn kafshësh”

Related Products