Përshkrim

Sfungjeri i grimit është mjeti ideal për aplikim të përsosur të grimit.Hap në mënyrë të një trajtshme pudren dhe cdo likuid tjetër që duam të vendosim në fytyrë.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Sfungjer grimi”

Related Products