Shampo dhe xhel dushi me personazhin Paw Patrol

0 out of 5

480 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: shampo-paw-patrol-dhe-xhel-dushi-2ne1-skye-everest-250ml-per-vajza Kategori: , ,

Përshkrim

Bi-es Paw Patrol Movie Girls është një shampo flokësh 2-në-1 dhe xhel dushi me grafika shumëngjyrëshe që paraqesin personazhe nga filmi vizatimor Paw Patrol.
Produkti do ta kthejë ritualin tuaj të përditshëm të larjes në një argëtim të mahnitshëm. Ai do t’i përgjigjet menjëherë të gjitha nevojave të lëkurës së fëmijës tuaj duke e pastruar atë, duke siguruar freski të thellë për një kohë të gjatë.
Paw Patrol Movie Girls është një seri shamposh dhe xhel dushi për vajza të destinuara për fëmijët mbi 3 vjeç.
Kozmetika jo vetëm që do të pastrojë lëkurën e trupit tuaj, por edhe flokët dhe lëkurën e kokës.
Falë formulës së zhvilluar me kujdes, produkti nuk e than lëkurën delikate të foshnjës, por e hidraton në thellësi atë.
Pas kontaktit me ujin,shampo krijon shkumë të bollshme që e mbështjell trupin me një aromë sensuale për një kohë të gjatë. Përveç efektivitetit dhe aromës së mahnitshme, xhel dhe shampo 2-në-1 do të kënaqin çdo konsumator më të ri me paketimin e tij shumëngjyrësh me personazhe nga filmi vizatimor Paw Patrol.
Vëllimi: 250 ml
Marka: bi-es

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Shampo dhe xhel dushi me personazhin Paw Patrol”

Related Products