Shapka me gisht për djem me personazhin George Pig

0 out of 5

640 L

SKU: shapka-me-gisht-per-djem-me-personazhin-george-pig Kategori: , , , ,

Përshkrim

Shapka për fëmijë, të butë dhe e rehatshme.
Ideale për pishinë, plazh, shëtitje
Përbërja: 100% EVA

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Shapka me gisht për djem me personazhin George Pig”

Related Products