Shapka për fëmijë me dizajn Paw Patrol

0 out of 5

1290 L

Përshkrim

Shapka të shkëlqyera me motive të bukura Marshall dhe Chase.
Shumë komode për tu veshur, ideale për plazh dhe pishinë.
Material i jashtëm i papërshkueshëm nga uji, i rehatshëm për t’u veshur pa dëmtuar foshnjat e buta. Materiali i jashtëm Paw Patrol Skye i bën fëmijët të duken të lezetshëm dhe të rehatshëm.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Shapka për fëmijë me dizajn Paw Patrol”

Related Products