Biberon me qumësht për kukulla

0 out of 5

600 L

SKU: shishe-magjike Kategori: ,

Përshkrim

Shishja magjike nuk mund të mungojë ndër aksesorët e kukullave tuaja! Kthejeni shishen me kokë poshtë dhe do të shihni që ajo zbrazet dhe mbushet si magjike.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Biberon me qumësht për kukulla”

Related Products