Shishe qelqi Vintage, spërkatëse per bime dhe lule

0 out of 5

990 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: shishe-qelqi-vintage-sprkatse-per-bime-dhe-lule Kategori: , ,

Përshkrim

Shishe qelqi Vintage, spërkatëse per bime dhe lule rreth. 8,5 x 15 cm, në kuti dhuratë.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Shishe qelqi Vintage, spërkatëse per bime dhe lule”

Related Products