Shishe uji ventilator me bateri

0 out of 5

900 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: shishe-sperkatese-me-ventilator Kategori: ,

Përshkrim

Vera mund të jetë e bukur, por gjithashtu mund të jetë jashtëzakonisht e nxehtë. Nëse po kaloni kohë jashtë, do t’ju pëlqejë të keni në dorë ventilatorin e ujit me spërkatje për t’ju mbajtur të freskët.
Ky spërkatës ofron mjegulla freskuese dhe një rrymë të fuqishme ajri sa herë që nxeheni shumë.
Fletët fleksibël të ventilatorit janë edhe të sigurta për fëmijët.
Gryka jonë mister prodhon një mjegull të hollë që jep sasinë e duhur të ujit. Vetëm disa pompa ofrojnë spritz-in perfekt. Qëndroni të freskët gjatë verës pa u lagur.
Qafa e kësaj shishe është mjaft e gjerë për të vendosur kuba akulli! Nëse dëshironi të qëndroni shumë të ftohtë, thjesht vendosni disa kuba akulli në shishe së bashku me ujë.
Ne ju rekomandojmë të kulloni shishen e ujit përpara se ta ruani ose ta mbani në një qese ose çantë.
E krijuar për udhëtime, kjo shishe portative e ujit është e mrekullueshme për pushime ose kampe gjatë muajve të nxehtë të verës. Është kompakt dhe mjaft i lehtë për ta bërë të lehtë paketimin dhe marrjen me vete në lëvizje. Plus, nuk do të bëhet shumë i rëndë apo i rëndë ndërsa e mbani në dorë.
Harrojeni nevojën për të karikuar ventilatorin tuaj portativ!
Ky spërkatës plastik i shisheve të ujit kërkon 2 bateri AA për të siguruar qarkullimin e ventilatorit. Dizajni pa kabllo e bën edhe më të lehtë marrjen e shishes kudo që të shkoni, sepse nuk do t’ju duhet të shqetësoheni për karikimin ose gjetjen e një prize elektrike.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Shishe uji ventilator me bateri”

Related Products