Bath Bomb në formë reje dhe me ngjyrat e ylberit

0 out of 5

770 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: shkume-per-vaske-me-ngjyrat-e-ylberit-dhe-arome-camcakzi Kategori: , ,

Përshkrim

Transformoni vaskën tuaj në një kaleidoskop nuancash qetësuese me bath bomb Rainbow!

Bath Bomb në formë reje, me një efekt të bukur ylber.
Aromë e shijshme çamçakëz flluskë.
E përkryer për momente të këndshme relaksi.
Përafërsisht 9 x 5 x 3,5 cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Bath Bomb në formë reje dhe me ngjyrat e ylberit”

Related Products