Shtanga uji

0 out of 5

980 L

SKU: shtanga-uji Kategori: , ,

Përshkrim

Pesha 1 litër ujë për ushtrime efektive. Rregulloni peshën tuaj të ujit, ideale për rritjen dhe qëndrueshmërinë e muskujve.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Shtanga uji”

Related Products