Shtrojë servirje stil pllakë Vinyl

0 out of 5

210 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: shtresa-polipropileni-ne-forme-cd Kategori: , , ,

Përshkrim

Shtrojat e servirjes në stilin retro ofrojnë një dekorim të mirëfilltë dhe të dobishëm tavoline për çdo rast. Ato janë të qëndrueshme, të lehta për t’u mirëmbajtur dhe mbrojnë sipërfaqet delikate.
Përmasat: 39cm
Dizajni: pllakë Vinyl
Materiali: 100% polipropilen

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Shtrojë servirje stil pllakë Vinyl”

Related Products