Sinjalizues me LED dhe tinguj

0 out of 5

2100 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: sinjalizues-me-led-dhe-ze Kategori: ,

Përshkrim

rreth. 11, 5 x 11 cm, plastike, për 2 bateri mignon (AA) në kuti dhuratë

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Sinjalizues me LED dhe tinguj”

Related Products