Kristal në formë ariu polar

0 out of 5

630 L

SKU: statuje-ariu Kategori: ,

Përshkrim

Kënaquni me një prekje trillimi me Kinky Pleasure Glass Bear Statue. Kjo statujë miniaturë e ariut prej qelqi, me lartësi 5 cm, disponohet në një gamë të këndshme prej 12 ngjyrash, duke ju lejuar të zgjidhni atë që i përshtatet stilit dhe preferencave tuaja.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Kristal në formë ariu polar”

Related Products