Stilograf për fëmijë dhe me dizajn Njëbrirësh

0 out of 5

610 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: stilograf-unicorn Kategori: ,

Përshkrim

Stilograf me dizajn personazhin e preferuar të fëmijëve, njëbrirësh.
Trashësia e stilolapsit i përshtatet dorës së fëmijës.
Stilolapsi ka një vend për një mbushje rezervë, kështu që fëmija juaj nuk do t’i mbetet kurrë bojë gjatë shkrimit.
Materiali: e bërë nga plastika e qëndrueshme.
Produkti nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Stilograf për fëmijë dhe me dizajn Njëbrirësh”

Related Products