Stilolaps me bojë shumëngjyrë me dizajn të serialit F.R.I.E.N.D.S

0 out of 5

880 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: stilolaps-me-boje-shumengjyreshe-friends-taxi Kategori: ,

Përshkrim

Ky stilolaps është i shkëlqyer për fansat e serialit FRIENDS që ta kenë në koleksionin e tyre të shkrimit. Me 8 bojëra me ngjyra të ndryshme, ky stilolaps i gjithanshëm ofron një gamë të gjerë zgjedhjesh për t’u përdorur në mënyra të ndryshme. Thjesht shtypni ngjyrën tuaj të dëshiruar dhe shkruani me stil.
Duke filluar nga skicimi, gërvishtja, marrja e shënimeve apo nxjerrja në pah e detajeve të rëndësishme, ky stilolaps është i përsosur për të gjitha.
• Stilolaps me shumë ngjyra.
• 8 ngjyra të ndryshme
• Marka: Friends

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Stilolaps me bojë shumëngjyrë me dizajn të serialit F.R.I.E.N.D.S”

Related Products