Stilolaps me shprehje dhe dizajn dinosaur

0 out of 5

260 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: stilolaps-me-boje-te-zeze-dizajn-me-dinosaur Kategori: ,

Përshkrim

Me stilolapsat me dizajn dinosaur, detyrat e shtëpisë mund të bëhen aktiviteti i preferuar i fëmijëve tuaj.
Boja e stilolapsit: e zezë
Janë ideale për tu pasur në setin e shkollës si një aksesor jo vetëm i domosdoshëm por edhe dekorativ.
Secili stilolaps përmban edhe një shprehje argëtuese.
Trashësia e shkrimit – 0,5 mm.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Stilolaps me shprehje dhe dizajn dinosaur”

Related Products