Stilolaps me bojë blu dhe me elementin e top-it

0 out of 5

150 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: stilolaps-me-elementin-e-top-it Kategori: ,

Përshkrim

Me këto stilolapsa blu me ngjyra të gjalla dhe elementin e topit, detyrat e shtëpisë mund të bëhen aktiviteti i preferuar i fëmijëve tuaj.
Boja thahet shpejt për të parandaluar njollosjen.
Janë ideale për tu pasur në setin e shkollës si një aksesor jo vetëm i domosdoshëm por edhe dekorativ.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Stilolaps me bojë blu dhe me elementin e top-it”

Related Products