Stilolaps në dizajn shkopi magjik të Harry Potter

0 out of 5

790 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: stilolaps-me-shkopin-e-harry-potte Kategori: ,

Përshkrim

Koleksioni Noble na paraqet këtë kopje shumë të lezetshme të shkopit magjik të Harry Potter. Ky shkop i bërë nga holli, me një pendë feniks në qendër, ishte motra binjake e shkopit të Lord Voldemort. Kjo u shkatërrua aksidentalisht nga Hermiona ndërsa ajo po i shpëtonte jetën Harrit, duke e riparuar më vonë me Shkopin e Plakut.
Frymëzuar nga saga e suksesshme letrare dhe filmike e Harry Potter.
Ky shkop ka një madhësi 18 cm dhe është prodhuar nga The Noble Collection me materiale të cilësisë së lartë.
Shkopi i parë i Harry Potter
Lloji i produktit: Shkop poliresin

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Stilolaps në dizajn shkopi magjik të Harry Potter”

Related Products