Stilolaps me shprehje të serialit F.R.I.E.N.D.S

0 out of 5

700 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: stilolaps-me-shprehje-te-friends-14cm Kategori: ,

Përshkrim

Ka ardhur stilolapsi perfekt për fansat e Friends. Argëtohuni me këtë stilolaps ndërkohë që mbani shënimet tuaja pasi sa herë që klikoni mbi të, ai do të ndryshojë dhe do t’ju tregojë një nga frazat e ndryshme ikonike të serisë si: “Si po kaloni”, “Pivot, ose klasikja “WeWere On A Break” etj.
Përmasat 13.5 cm.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Stilolaps me shprehje të serialit F.R.I.E.N.D.S”

Related Products