Stilolaps në formë dinosauri

0 out of 5

420 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: stilolaps-me-trup-dinosauri-2 Kategori: ,

Përshkrim

E lezetshme dhe mashtruese – duket si një lodër dino dhe funksionon si stilolaps – thjesht mund t’ju motivojë ti bëni detyrat me shumë dëshirë.
Stilolapsi është projektuar në një mënyrë, tërheqëse dhe të përshtatshme që e bën vendin tuaj të punës apo shkollës jo më të mërzitshëm.
Hiqni stilolapsat tuaja të vjetra të mërzitshme dhe mirëpritni këtë stilolaps të vogël dino në çantën tuaj.
Shkruan në të gjitha llojet e letrave, ideale për dhuratë.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Stilolaps në formë dinosauri”

Related Products