Stilolaps në formë pendë

0 out of 5

220 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: stilolaps-ne-forme-pende Kategori: ,

Përshkrim

Stilolaps kreativ i bukur me pendë: me formë delikate, jo vetëm i lezetshëm, por edhe i dobishëm. Karakteristikat e stilolapsit: i rehatshëm në përdorim, i lehtë për t’u mbajtur.
Të përshtatshme për zyre, shkollë ose si dhuratë për martesë, ditëlindje, etj.
Boja është e qartë, ngjyra e bojës është e zezë.
Vjen në 4 ngjyra të ndryshme, rozë të bukur, blu, argjend dhe gold.
Detajet e produktit: prej plastike cilësore, me përmasa 22,5 x 4 cm dhe me pikë të imët 0,38 mm.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Stilolaps në formë pendë”

Related Products