Stilolaps në formë shiringe

0 out of 5

90 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: stilolaps-ne-forme-shiringe-13cm-2 Kategori: ,

Përshkrim

Aksesori perfekt për mjekët, infermierët, kirurgët, shkencëtarët ose këdo me një sens të errët humori.
Përmban “gjak” të lëngshëm me pamje realiste që lëkundet përreth.
E bërë nga plastika dhe e shkruar me të kuqe.
Përmasat e çdo stilolapsi: 13cm.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Stilolaps në formë shiringe”

Related Products