Stilolaps në formë Panda

0 out of 5

400 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: stilolaps-panda Kategori: ,

Përshkrim

Stilolapsi perfekt për një panda love!
Stilolapsi është projektuar në një mënyrë, tërheqëse dhe të përshtatshme që e bën vendin tuaj të punës apo shkollës jo më të mërzitshëm.
Hiqni stilolapsat tuaja të vjetra të mërzitshme dhe mirëpritni këtë stilolaps të vogël dino në çantën tuaj.
Shkruan në të gjitha llojet e letrave, ideale për dhurat.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Stilolaps në formë Panda”

Related Products