Stilolaps ngjyrë blu me veshje ngjyrë nude

0 out of 5

420 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: stilolaps Kategori: ,

Përshkrim

Stilolapsi xhel nga seria Nude nga INTERDRUK, falë veshjes prej sateni, ofron kënaqësi në prekje, një ndjenjë butësie dhe lehtësie gjatë shkrimit.

Stilolapsi ka një mbushje blu. Trashësia e vijës së shkrimit 1,0 mm . E përkryer për shkollë, zyrë dhe shtëpi.

Ngjyrat e trupit të stilolapsit:

– rozë
– gri
– bezhë
– burgundy

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Stilolaps ngjyrë blu me veshje ngjyrë nude”

Related Products