Përshkrim

Materiali: polikarbonat
I përshtatshëm për shumë raste: stërvitje noti, rafting, park ujor, pushime, larje etj.
Rrip i butë i lenteve me unazë silikoni, i papërshkueshëm nga uji i përshtatur fortë
Lente kundër mjegullës dhe rezistente ndaj ujit për të shmangur dëmtimin e syve nga pikat e ujit
Dizajni i urës së hundës së zëvendësueshme, përshtatje e rehatshme
Madhësia: lartësia e pasqyrës 36 mm, gjerësia e kornizës 146 mm, gjatësia e rripit të pasqyrës (e shtrirë) 500 mm
Pesha: rreth 85 gram

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Syze noti për fëmijë”

Related Products