Syze dielli me pasqyrë anësore për të parë nga pas

0 out of 5

600 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: syze-pergjimi-me-pasqyre-ne-pjesen-e-brendshme Kategori: , ,

Përshkrim

Strukturë e lehtë që i bën këto syze tepër komode.
Lente e polarizuar: Reduktojnë shkëlqimin dhe përmirësojnë shikimin me lentet e polarizuara
Pasqyrat anësore: Pasqyrat anësore të integruara ju lejojnë të shihni prapa pa hequr syzet e diellit
Mbrojtja UV: Bllokon 100% të rrezeve të dëmshme UVA/UVB për të mbrojtur sytë
Dizajn elegant: Korniza e hijshme me lente të pasqyruara krijon një pamje moderne

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Syze dielli me pasqyrë anësore për të parë nga pas”

Related Products