Tabelë tape me hartën e botës

0 out of 5

1450 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: tabel-tape-me-hartn-e-bots-puzzle Kategori: ,

Përshkrim

Shfaq njoftime të rëndësishme, foto dhe më shumë me tabelën e njoftimeve të tapës së hartës botërore. Është artikulli i përsosur për udhëtarët me përvojë, endacakët e dashur ose si një mjet mësimi për të rinjtë.

Përdorni tabelën shtytëse për të shfaqur takime të rëndësishme, përkujtues detyrash, njoftime për ditëlindje dhe më shumë duke përdorur kapëset e përfshira.

Të përfshira në paketim janë 10 kunja shtytëse argjendi, 5 kunja të kuqe flamuri dhe të gjitha pajisjet e nevojshme për t’u varur në mur në dhomën e gjumit ose zyrën tuaj.

Tabela e tapës së hartës botërore është zgjidhja ideale për njerëzit që duan të mësojnë për vende të ndryshme ose të tregojnë suvenire nga udhëtimet e tyre.

Përmasat: 60 x 40 x 2 cm
Materiali: MDF, dërrasë e valëzuar, tapë
Dizajni: Harta e botës
Përmban:
1x tabelë shënimesh me tape
10 x kunja shtytëse (argjendi)
5x kunjat e flamurit (të kuqe)
1x pajisje montimi

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Tabelë tape me hartën e botës”

Related Products