Tabelë tape

0 out of 5

320 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: tabele-tape Kategori: ,

Përshkrim

Jepini tabelës së njoftimeve një vend të bukur mbi tryezën tuaj ose në dhomën e ndenjes. Varni fotografi, shënime ose karta, ndër të tjera, në tabelë me tavolinat e dorës.
Tabela e njoftimeve ofrohet duke përfshirë 4 tabela dhe materiale montimi. Materiali: tapë me kornizë druri.
Dimensionet: përafërsisht. 30 x 20 cm.

Karakteristikat:

Marka: Out of the Blue
Materiali: Tapë
Ngjyra: Kafe
Gjatësia: 30 cm
Gjerësia: 20 cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Tabelë tape”

Related Products