Tablet shkrimi për fëmijë LCD

0 out of 5

2200 L

SKU: tablet-shkrimi-per-femije-lcd Kategori: , ,

Përshkrim

Tabletë shkrimi LCD rreth 22 x 14 cm me një bateri, përfshinë dhe stilolapsin. Është më tërheqës për fëmijët për të shkruar ose për të vizatuar.Tabela e shkrimit LCD është për të shkruar, vizatim, tabelë me memo zyre, tabelë mesazhesh dhe si mjet komunikimi. Është shumë e përshtatshme që ju t’i mësoni fëmijës tuaj të vizatojë ose të edukoni që mund të paraqesë imagjinatën dhe të rrisë kreativitetin me anë të grafiteve jo ndotëse, të rastësishme, duke shmangur ndotjen e rrobave të fëmijëve.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Tablet shkrimi për fëmijë LCD”

Related Products