Tas porcelani me dy ndarje

0 out of 5

600 L

SKU: tas Kategori: , ,

Përshkrim

Elegancë dhe kompakte: Përmasat kompakte dhe dizajni elegant i kësaj mini pjate të ndarë e bëjnë atë të përsosur për të servirur salca, erëza, dips dhe pjesë të vogla të pjatave tuaja të preferuara.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Tas porcelani me dy ndarje”

Related Products