Tas porcelani me bisht

0 out of 5

700 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: tave-e-bardhe-rrethore-me-bisht-per-koktejl Kategori: , ,

Përshkrim

Nëse dëshironi të mbuloni çdo cep të shtëpisë tuaj dhe të zotëroni produktet e reja më të fundit që do t'jua bëjnë jetën më të lehtë, atëherë duhet të blini tasin me bisjht prej porcelani me çmimin më të mirë.
Lloji: Kuzhinë
Materiali: Porcelan
Dimensionet: 11.5 x 5 x 20 cm
Ngjyra: e bardhë

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Tas porcelani me bisht”

Related Products