Tavolinë Bilardoje me dimensionet: 51x31cm

0 out of 5

5900 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: tavolin-bilardoje-me-dimensionet-51x31cm Kategori: ,

Përshkrim

Tavolinë Bilardoje me dimensionet: 51x31cm 2 steka, 16 topa trekendesh dhe shkumesa

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Tavolinë Bilardoje me dimensionet: 51x31cm”

Related Products