Tavull cigare në formë trupi femre

0 out of 5

1840 L

SKU: tavull-cigare-ne-forme-trupi-femre Kategori: , , , ,

Përshkrim

Elegancë në çdo detaj, aty ku arti takohet me funskionalitetin! Best For sjell tavullat me funny dhe elegante njëkohësisht për duhanpirësit dhe joduhanpirësit.

Kjo tavëll qeramike ka pamje të bukur, e punuar mirë, mund të përdoret edhe si dekor në tavolinë.
Dizajni i papërshkueshëm nga era: ka një kapak mjaft të thellë për të ruajtur shumë bishta cigaresh dhe për të mbajtur hirin brenda.
Ndjenja e tavëllit është shumë e qetë në prekje, shkëlqimi është shumë i ndritshëm.
Shtypni butonin e rrumbullakët me dorën tuaj, për të lëshuar papastërtitë.
Përshkrim
Ide perfekte për dhurata: Dhurata të mira për duhanpirësit dhe jo-duhanpirësit. Jo vetëm tavëll, por edhe dekor shtëpie.
Materiali: qeramike
Ngjyra: e zezë, vjollcë, e kuqe dhe e verdhë.
Madhësia: 16 cm e lartë, 9,5 cm diametër.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Tavull cigare në formë trupi femre”

Related Products