Telefon WATER-GAME

0 out of 5

370 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: telefon-water-game-16x8cm Kategori: ,

Përshkrim

Një lojë arcade në të cilën vendosni të gjitha rrathët me ngjyra në dy shtylla, duke përdorur vetëm një buton, i cili vë në lëvizje rrathët e diktuar nga uji brenda. Avantazhet e produktit: kujdeset për zhvillimin motorik dhe të mendimit, vjen në tre modele: njëbrirësh, dinosaurët, bota e ujit. Përmbajtja e grupit: lojë me ujë. Dimensionet/pesha/bateritë: dimensionet e produktit (gjatësia x lartësi x thellësi): 8 x 14 x 2 cm,
pesha e produktit pa paketim: 0.11 kg, nuk kërkon energji baterie.
Një lodër e përshtatshme për fëmijët e moshës 3+.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Telefon WATER-GAME”

Related Products