Vazo dekoruese, qeramikë

0 out of 5

880 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: tenxhere-dekorimi-me-dizajn-fytyre-2 Kategori: , ,

Përshkrim

Vazoja dekoruese me dizajn fytyrë është ideale për shtëpinë tuaj dhe nxjerr një bukuri shumë të veçantë. E bërë prej qeramike, është e lehtë për t’u pastruar dhe, me diametrin e saj prej përafërsisht. 11 cm, përshtatet në mënyrë perfekte në çdo dritare apo tavolinë. Me vazon e luleve  mund të lini krijimtarinë tuaj dhe të paraqisni një shumëllojshmëri të gjerë bimësh të vogla.  Frymëzohuni nga kombinimet e ndryshme të mundshme dhe shijoni pamjen e freskët në katër muret tuaja!

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Vazo dekoruese, qeramikë”

Related Products