Tharëse thonjsh në formë Majmuni

0 out of 5

990 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: tharese-thonjsh-ne-forme-majmuni Kategori: , ,

Përshkrim

Thjesht duhet të vendosni shtypjen e gishtit në pjatën me banane dhe majmuni do të fryjë dhe thajë manikyrin tuaj automatikisht, kaq lehtë.
Përmasat: 10 x 9 cm, për 2 mikro bateri (AAA) në kuti dhuratë

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Tharëse thonjsh në formë Majmuni”

Related Products