Tigan në formë zemre

0 out of 5

690 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: tigan-ne-forme-zemre Kategori: , ,

Përshkrim

Dizajn kreativ: mini tigan ne forme zemer. Është kreativ dhe mund të skuqë vezë ose ëmbëlsira me modele të lezetshme. Do ta bëjë mëngjesin të bukur dhe të shijshëm. Fëmijëve tuaj do t’ju pëlqejë shumë.
Materiale me cilësi të lartë: mini tigani është prej materiali gizë cilësor, shtresë jo ngjitëse, është më e trashë dhe më e fortë se produktet e zakonshme, jo e lehtë për t’u deformuar, jo ngjitëse dhe e qëndrueshme.
Lehtë për t’u pastruar: mini tigani përdor më pak vaj dhe një mënyrë jetese më të shëndetshme. Pastrim i shpejtë me lehtësinë e lakmuar, kursen kohë dhe ujë. E larë në enëlarëse Pjesa e brendshme dhe e jashtme superiore jo ngjitëse e bën gatimin dhe pastrimin më të lehtë.
Lehtë për t’u përdorur: mini tava është e lehtë, fortësi e lartë, rezistente ndaj fërkimit, shumë e lehtë për t’u trazuar, një zgjedhje e mirë për kampingje në natyrë, e lehtë për t’u mbajtur, tiganët e omëletës mund të kryejnë metoda të ndryshme gatimi.
Mënyra e gatimit: 1. Fillimisht hidhni vajin në tigan, sigurohuni që ta mbuloni pjesën e poshtme të tiganit, përndryshe do të bëhet baltë. 2. Mos harroni të përdorni zjarrin minimal, mos e thani. 3. Nëse fuqia e zjarrit është ende e fortë, ju lutemi ngrini tenxheren me duar.
Përmasat: 12cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Tigan në formë zemre”

Related Products