Ton sysh AMY’S, Nr.823

0 out of 5

560 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: ton-sysh-amys-nr-823 Kategori: , ,

Përshkrim

Ton sysh me perla për gjithë ditën si dhe për mbrëmjen. Karakteristikat themelore Shkëlqim margaritar I pershtatshem per make-up diten dhe naten Performancë e shkëlqyer Aplikim i lehtë Organik Përshkrim Ton me perla karakterizohet nga qëndrueshmëri e shkëlqyer, performancë dhe aplikim i lehtë. Rekomandohet si për make-up ditën dhe natën. Falë përdorimit të pigmenteve të cilësisë së lartë, mbulon qepallat me një shkëlqim margaritar dhe ngjyrë të thellë. Zbatohet në mënyrë perfekte në qepalla dhe nuk bie.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Ton sysh AMY’S, Nr.823”

Related Products