Top Antistres, Me fruta, 7cm

0 out of 5

250 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: top-antistres-me-fruta-7cm Kategori: ,

Përshkrim

Avantazhet e produktit – një ide e përkryer për lehtësimin e stresit, por edhe për argëtim. MEGA CREATIVE përmbush sërish pritshmëritë tona, duke paraqitur një ide për lehtësimin e stresit dhe argëtimin në një. Një top kundër stresit jo vetëm që do të jetë i dobishëm për të mësuar se si të përballeni me stresin, por do të jetë gjithashtu i shkëlqyeshëm si ushtrues duarsh. Topi është vetëm 7 cm dhe ka kaq shumë mundësi. cm 30x15x22, pesha e produktit pa ambalazh kg 0.02 kg, pesha e produktit në paketim DISPLAY kg 0.73 kg, nuk kërkon bateri. Lodra është e përshtatshme për fëmijë 3 vjeç.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Top Antistres, Me fruta, 7cm”

Related Products