Top antistres me dizajn smiley Face

0 out of 5

240 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: top-antistres-smiley-face-7cm Kategori: ,

Përshkrim

Avantazhet e produktit – një ide e përkryer për lehtësimin e stresit, por edhe për argëtim. MEGA CREATIVE përmbush sërish pritshmëritë tona, duke paraqitur një ide për lehtësimin e stresit dhe argëtimin në një. Një top kundër stresit jo vetëm që do të jetë i dobishëm për të mësuar se si të përballeni me stresin, por do të jetë gjithashtu i shkëlqyeshëm si ushtrues duarsh. Topi është vetëm 7 cm dhe ka kaq shumë mundësi. Seti përfshin një top të butë me fytyra të buzëqeshura.

Dimensionet/pesha/dimensionet e produktit të baterive

pesha e produktit pa paketim: 0.02 kg,
nuk kërkon energji baterie.
Një lodër e përshtatshme për fëmijët e moshës 3+.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Top antistres me dizajn smiley Face”

Related Products