Topi kërcyes në formë veze

0 out of 5

220 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: topi-kercyes-ne-forme-veze-2 Kategori: ,

Përshkrim

Topi kërcyes në formë veze, me diametër 54 mm, ofron lojë dhe lëvizje të pafundme.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Topi kërcyes në formë veze”

Related Products